روش های دانلود

Sorry, your browser does not support inline SVG.
دستگاه ها

سازگار با انواع دستگاه ها

پایگاه جامع مطبوعات ایران محتوای نشریات و مطبوعات را با حفظ مالکیت معنوی و مدیریت دسترسی به محتوای آنها ارائه میکند و برای استفاده از محتوای نشریات پایگاه جامع مطبوعات ایران پس از جستجو در سایت پایگاه و بررسی اولیه آن در صورتیکه نیازمند مراجعه به نشریه مربوطه باشید و یا علاقمند مطالعه محتوای کامل آن و دیدن اصل نشریه و اسناد باشید لازم است بر اساس اینکه از چه سیستمی استفاده می کنید، به یکی از روش های زیر به اصل محتوا مراجعه کنید.

  • برای استفاده در کامپیوتر شخصی با سیستم عامل ویندوز نسخه مربوط به ویندوز را از سایت دانلود کرده و پس از نصب و فعال کردن آن میتوانید به اصل سند مراجعه کنید.
  • برای استفاده در تبلت و یا گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید، نسخه اندروید برنامه را دریافت کرده و نصب کرده و برای دیدن محتوای نشریات مورد نظر استفاده کنید
  • برای استفاده در گوشی با سیستم عامل iOS نسخه مربوطه را دریافت کرده و نصب کنید.

با نصب نسخه محلی و مکمل پایگاه جامع مطبوعات، دسترسی از سایت به متن محتوا به صورت خودکار امکان پذیر خواهد بود. محتوای نشریات برای اینکه مورد ملاحظه قرار گیرند به صورت رمز شده دانلود شده و مطابق مجوز تهیه شده رمزگشایی شده و قابل دسترسی خواهد بود. این دسترسی به صورت آفلاین نیز قابل استفاده خواهد بود.

windows 32Bitwindows 64Bitandroidios
بنر خبر رسانی پایگاه
پایگاه جامع مطبوعات ایران

در حال بارگذاری